Sweatshirt İmalatı

Sweatshirt İmalat Atölyesi

Firmamız  sweatshirt imalatı üzerine yapılanmış lider firmalardan biridir. Her tür ve modelde toptan sweatshirt üretimi yapmaktayız. Kumaş tercihiniz ile beraber modellediğimiz sweat taleplerinizin bütün aşamaları firmamızda yapılmaktadır. 

Baskılı veya baskısız olarak firmamızdan sweatshirt dikim fiyatları talep edebilirsiniz. Bay - Bayan ve Çocuk sweat talepleriniz için hızlı iletişim hatlarımız:  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 sizlere en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Sweatshirt modellerimiz; bisiklet yaka, kapüşonlu, kanguru cep, kapüşonsuz olarak imal edilmektedir. Dikimini yaptığımız siparişlerinizi isteğinize göre logo veya resim baskılı olarak teslimatını yapmaktayız.  

Üretimde sizin taleplerinize göre dikim yapmaktayız. Müşteri görüşme sonucunda kumaş seçimi, model seçimi ve baskı şekli oluşmaktadır. Biz sadece tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. İmalatımız tamamen sizin isteğinize bağlı olarak gerçekleşmektedir.  

Bağcılar’da 10 yıldan fazla bir süreden beri iç piyasada sweatshirt üretimi ile hizmet veren tekstil firmasıyız. Her büyüklükteki kurumsal  ve bireysel müşterilerin sweatshirt taleplerini zamanında ve uygun fiyatlarla teslim ediyoruz. Bizim işimiz tişört imalatı, sweatşört imalatı, penye imalatı üzerindedir.

Kapı kapı gezmenize gerek yok. Kumaş bizden, modelleme bizden, dikim bizden, baskı bizden. Size siparişinizi verip, kahvenizi içmek kalıyor. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yaptığımızı bütün müşterilerimiz bilirler.

Üretimden teslimata kadar geçen bütün birimlerin ciddi iş ahlakı ile çalıştığını bilmenizi isteriz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim sektörde çok önemlidir. Kalıcı ve sürdürülebilir bir ticari başarı, ancak düzenli ve sürekli müşterilerle sağlanacağını çok iyi bilmekteyiz.

Toptan dikim atölyemizde en uygun fiyatlarla tişört, sweatshirt, penye siparişi vererek dikim yaptırabilirsiniz. İç piyasa ve dış piyasaya çalışın onlarca referansa sahip ciddi ve kurumsal bir firmayız.

Sloganımız; “Siz hayal edin biz üretelim, siz kazanın biz de kazanalım. Sürekli ve düzenli birlikte çalışalım.”

Firmamız kamu kurumlarına, okullara, sivil toplum örgütlerine de toptan sweatshirt imalatı yapmaktadır. Emprime baskılı, serigraf baskılı, nakışlı taleplerinizi sipariş verebilirisiniz. İstediğiniz zaman ve fiyatlarda teslim edecek en donanımlı firmayız.

İki iplik veya üç iplik kumaşlardan tercih edeceğiniz sweatshirt imalatımızda ribanalı – ribanasız, baskılı – baskısız,  kapüşonlu – kapüşonsuz şekilde her tipte ve her modelde toptan sweat imalatı için bizi arayabilirsiniz. Size uygun fiyatlarımızı gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com