Ensa Tekstil - Toptan Tişört İmalatçısı

Bay - Bayan Tişört İmalatı Yaptığımız İşhanı

İstanbul'da uygun fiyatlarla tişört üretimi yapan lider firmalardan biriyiz. Tişört imalatı, sweatshirt imalatı ve polar yelek ceket imalatı yapmaktayız. 

Ensa Tekstil Dikim Atölyesi olarak, tişört imalatı ve sweatshirt imalatında zamanında teslimat özelliği ile tanınmış firmayız. Sweatshirt ve tişört diktirmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilere baskılı veya baskısız imalat yapmaktayız

İster kumaş sizden olsun, ister bizden olsun her model için fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzun soluklu bir ticari birliktelik için kaliteli t-shirt ve sweatshirt modellerini birlikte üretelim. Ülkemizin her şehrinden onlarca kurumsal ve bireysel müşterilere kumaş temini ve model çizimi hizmeti veriyoruz. Mutabakat sonrası dikim ve ütü paket yaparak tişörtleri kargoya veriyoruz.

Toptan Tişört İmalatı

Firmamız, İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her tip ve renkte t-shirt, sweatshirt üretimi yapmaktadır. Tişört imalat sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Ensateks, müşteri talepleri doğrultusunda imalat yapmaktadır. 

1200 m² faaliyet alanında kumaş kesimden dikim ve ütü paketine kadar her işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Atölyemiz bünyesinde kesimhane, modelhane ve dikimhane ve ütü paket birimlerimiz mevcuttur.

Farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle tshirt, sweat üretimi yapmaktayız. Müşteri taleplerine göre polyester yada %100 pamuk penye kumaşlardan tişört imalatında lider firmalardan biriyiz. Üretimini yaptığımız t-shirt modelleri üzerine istenilen logoları dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı yöntemlerinden biriyle teslimatı yapılmaktadır.

İstediğiniz Adet Sweatshirt İmalatı

İstediğiniz adet oversize sweat imalatı yaparak teslim ediyoruz. Kaliteli baskılı veya baskısız toptan tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Hızlıca bilgi almak için 0549 660 34 55 ve 0536 438 71 11 telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Ensa tekstil, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini ürünlerine yansıtarak imalat yapmaktadır Yeni nesil trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Firmamızdan hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

Toptan Tişört imalatı , V Yaka T-shirt imalatı, Polo Yaka Tişört imalatı, Bisiklet Yaka Tişört imalatı, Polar İmalatı, Kapşonlu Tshirt imalatı, Sweatshirt imalatı, Penye imalatı, Eşofman İmalatı, İş Elbiseleri, tişört imalat, Baskılı tişört imalatı, Promosyon t-shirt imalatı

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com